Spør en biolog
Brukernavn:
Passord:
Lagre passord
Glemt passordet ditt?
Hovedside | Brukerprofil | Registrering | Nye innlegg | Spørreundersøkelser | Mine bokmerker | Private meldinger | Hva skjer | Alle fotoalbum | Artslista | Medlemmer | Søk | Hjelp

 Alle fora
 Komme i gang
 Spør om Spør en biolog
 redirected til bio.no
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon Bookmark this Topic BookMark Topic
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

pupa
Deltaker

9 Innlegg

Skrevet - 04/07/2006 :  19:02:42  Vis profil Send pupa a Private Message  Svar med kopi av melding
Andre som blir redirected til bio.no hovedsiden hver gang man legger inn ett innlegg og når man logger inn?

I såfall kan admin endre på det slik at man:
etter å ha skrevet et inlegg heller blir redir. til tråden man skrev det i

og etter å ha logget seg inn heller blir redir. til http://www.biologforeningen.org/enbiolog/default.asp

Buggie
Biolog/Moderator

1273 Posts

Skrevet - 05/07/2006 :  08:33:22  Vis profil  Besøk Buggies hjemmeside Send Buggie a Private Message  Svar med kopi av melding
Nei, jeg har ikke hørt om noen andre med det problemet. Har det vært slik hele tiden for deg? Normaltilstanden er nettopp slik du ønsker at den skal være.

For at jeg skal finne ut hva som kan være feil, må jeg trolig vite hva slags nettleser du bruker, samt hvilke innstillinger som er av/på i nettleseren. Jeg mistenker at det er en eller annen innstilling som er deaktivert.

Morten "Buggie" Stærkeby
Gå til toppen av siden

pupa
Deltaker

9 Posts

Skrevet - 05/07/2006 :  23:50:39  Vis profil Send pupa a Private Message  Svar med kopi av melding
opera 9, standardinstillinger "Automatic redirection" og "Referrer logging" er på. Har ikke vært slik før tvungen innlogging for posting og opera 9. (trodde derfor det kunne ha skjedd en feil ved omlegging til tvungen innlogging og ikke nettleser)

men om det kun gjelder meg gjør det ikke noe.
Gå til toppen av siden

Buggie
Biolog/Moderator

1273 Posts

Skrevet - 06/07/2006 :  02:18:23  Vis profil  Besøk Buggies hjemmeside Send Buggie a Private Message  Svar med kopi av melding
Jeg har nå lastet ned Opera 9, og klarer ikke å gjenskape feilen du rapporterer. Jeg blir redirektet til tråden som jeg skrev innlegget i.

Dersom flere har samme problemsom pupa, skulle jeg gjerne likt å vite hva slags nettleser de bruker, så man kan sammenligne settinger m.m.



Morten "Buggie" Stærkeby
Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon Bookmark this Topic BookMark Topic
Snarvei:
Spør en biolog © © 2001 BIO Gå til toppen av siden
Denne sida ble genererert på 0,02 sekunder. Snitz Forums 2000